Kupuj tanio apartamenty, działki i pensjonaty nad morzem.

Wieloletnie doświadczenie związane z praktyką na rynku nadmorskim pozwala przedstawić Państwu parę ważnych wskazówek które umożliwią zakup domu czy działki nad morzem w atrakcyjnych cenach. Dotyczy to zarówno pasa samego Wybrzeża Trzebiatowskiego na którym funkcjonujemy jak także innych obszarów popularnie zwanych jako tereny nadmorskie.

Analizując rynek od kilkunastu lat najważniejszą kwestią jest korekta cen nieruchomości oferowanych do obrotu na tym obszarze nawet o kilkadziesiąt punktów procentowych w okresie jesienno- zimowym.

Rynek nadmorski to specyficzny region który tak samo jak sezon wakacyjny ma swój okres rozkwitu w segmencie nieruchomości. Jako kupujący działki czy pensjonaty nad morzem powinniśmy właśnie późną jesienią zainteresować się ofertami z nad morza. Mamy wtedy do dyspozycji najbogatszą ofertę z rynku wtórnego oraz atrakcyjne ceny wywoławcze proponowanych obiektów i działek. Warto tutaj dodać, że również inwestorzy oferujący popularne od jakiegoś czasu apartamenty nad morzem na sprzedaż skłonni są do licznych posezonowych promocji. Sytuacja taka jest wynikiem dużej podaży na rynku co skutkuje konkurencyjnością ofert oraz walka o klienta. Dodatkowym atutem dla osób posiadających odpowiednie zasoby gotówkowe jest kryzys spowalniający sektor nieruchomości nad morzem. Nierzadko wśród ofert które posiadamy w zasobach naszego biura są takie których ceny na dzień dzisiejszy są o kilkadziesiąt procent niższe od stawek jakie życzyli sobie sprzedający kilka miesięcy temu.

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO PRZEANALIZOWANIA OFERT Z NASZEGO PORTALU WŁAŚNIE TERAZ GDYŻ OD KWIETNIA KLIENTELA Z POŁUDNIA KRAJU LICZNIE PRZYJEŻDŻA NAD BAŁTYK CO SKUTKUJE ZDECYDOWANIE WIĘKSZYM ZAINTERESOWANIEM KTÓRE MA WPŁYW NA CAŁKOWICIE INNE OCZEKIWANIA CENOWE SPRZEDAJĄCYCH.