Nowy projekt nad Zalewem Kamieńskim - domy jednorodzinne w stanie developerskim Kamień Pomorski.

Pragniemy przedstawić naszym klientom najnowszy projekt realizowany przez nasze biuro - osiedle domów jednorodzinnych w Kamieniu Pomorskim. Kompleks obejmie obszar 14 hektarów na którym powstanie kilkadziesiąt działek pod zabudowę o powierzchniach od 607 m kw do 830 m kw z bezpośrednim dostępem do Zalewu Kamieńskiego gdzie inwestor planuje także budowę mariny oraz infrastruktury towarzyszącej.

LOKALIZACJA INWESTYCJI TO DZIEWICZE TERENY NA POGRANICZU KAMIENIA POMORSKIEGO Z WYSPĄ CHRZĄSZCZEWSKĄ PRZEZ KTÓRE PRZEPŁYWA RZEKA DZIWNA (NURT RZEKI TO SZLAK WODNY PROWADZĄCY BEZPOŚREDNIO DO DZIWNOWA I DALEJ DO MORZA).

Domy w Kamieniu Pomorskim budowane są w technologii tradycyjnej - parterowe z poddaszem użytkowym o powierzchni 120 m kw każdy. Na życzenie kupującego możliwość wykończenia pod klucz oraz dodatkowa zabudowa garażem jednostanowiskowym.

Wszyscy zainteresowani zakupem mogą odwiedzić biuro nieruchomości w Gryficach lub w Kamieniu Pomorskim gdzie istnieje możliwość załatwienia formalności kredytowych na sfinalizowanie tej inwestycji - posiadamy ofertę kredytów hipotecznych 27 banków.

Na Państwa pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu 91 307 00 00 lub poprzez e-mail.