Słonawy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN304608)
95 PLN/m2
199 000 PLN
powierzchnia
2090 m2

Działka z linią brzegową pod Obornikami

Polecam na sprzedaż bardzo urokliwą działkę w Słonawach z aktualnymi warunkami zabudowy do wybudowania domku jednorodzinnego.
 

Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 5O6 O57 759 - pełna dokumentacja nieruchomości u Nas w biurze - PGN Nieruchomości, ul Czarnkowska 5, 64 - 600 Oborniki,
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura: P G N . P L

Kameralna nieruchomość z linią brzegową "jeziorka" w pobliżu rzeka Warta - urokliwe miejsce, jedna z ostatnich działek tak blisko sąsiadujących wody. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Do nieruchomości wydano warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego, szerokość frontowa lini zabudowy do 15m - powierzchnia zabudowy  do 140m.
Media w działce: prąd oraz woda.

Polecam
Dariusz Grenda
Cena do niewielkiej  negocjacji - kontakt 5O6 O57 759

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
199 000, 00 PLN
Miejscowość
Słonawy
Powierzchnia działki
2 090, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
Dariusz Grenda