DZIWNÓWEK OKOLICA
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN304984)
765 PLN/m2
645 000 PLN
powierzchnia
843 m2

Atrakcyjna działka z domkami blisko morza Gwarancja Biznesu!

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, zagospodarowaną działkę zlokalizowaną w pasie nadmorskim, w odległości 2,5 km od morza.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785 400 900 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L

Nieruchomość stanowi pięknie zagospodarowana działka w kształcie prostokąta o wymiarach 21 x 40 m. 
Na działce aktualnie znajdują się liczne nasadzenia oraz 3 domki letniskowe (każdy o pow. 30 m2, rok budowy 2017), które są całkowicie wyposażone oraz w pełni przystosowane do wynajmu dla turystów.
Domki są utrzymane w bardzo dobrym stanie (na zewnątrz oraz w środku).
Wynajmowane są w każdy sezon letni (maj - wrzesień), co świadczy o sukcesywnym eksploatowaniu nieruchomości oraz o gwarancji pewnego biznesu sezonowego.
Dodatkowo na działce postawiona jest również wiata przystosowana do grilla dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. ok 6 m2. Na posesji znajduje się również mały plac zabaw. Nieruchomość w całości dostosowana jest pod wynajem turystyczny.
Działka jest całkowicie uzbrojona - w wodę (miejska + własne ujęcie), prąd oraz szambo. Istnieje również możliwość przyłącza gazowego, który znajduje się w drodze - wystarczy wtedy wystąpić o warunki przyłączeniowe do gazownictwa.
Cały teren jest ogrodzony i bardzo zadbany. Sąsiedztwo stanowią wolnostojące domy jednorodzinne oraz obiekty rekreacyjne (domki letniskowe).
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zezwala na budowę mieszkalno - pensjonatową.
Kupując nieruchomość mają Państwo tzw. "gotowy biznes" - nie wymagany jest dodatkowy nakład finansowy, na działce są wszystkie niezbędne przyłącza, nie wymagane jest dodatkowe uzyskiwanie warunków lub pozwoleń (jedynie na potrzeby innego przeznaczenia działki niż cele rekreacyjne). 
W celu prezentacji nieruchomości oraz omówienia szczegółów zapraszam do kontaktu - 785 400 900.
$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$
Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
645 000, 00 PLN
Cena za m2
765, 12 PLN
Miejscowość
DZIWNÓWEK OKOLICA
Powierzchnia działki
843, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
Oriana Czerwińska