Lipa - Lipa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN305045)
33 PLN/m2
175 000 PLN
powierzchnia
5300 m2

Działka siedliskowa blisko Puszczy Noteckiej

Polecam na sprzedaż kompleks działek o powierzchni ponad 5tyś m2 w miejscowości Lipa, gmina Ryczywół, powiat obornicki.

Klucze od nieruchomości oraz pełna dokumentacja tylko u nas w biurze. PGN Nieruchomości, ul. Czarnkowska 5, 64-600 Oborniki, przed spotkaniem zadzwoń min 24h wcześniej - tel 613O79999

Nieruchomość cześcciowo zabudowana starymi bdynkami - dom do rozbiórki lub generalnego remontu, oraz budynkami gospodarczymi - możliwość adapatacji pod działalnośc gospodarczą

W pobliżu działki las, Puszcza Notecka, zabudwoania rolniacze. Cisza spokój, przyroda - z dala od pędzącego świata, idealne miejsce na wypoczynek w weekendy lub całoroczny pobyt zamieszkania po adaptacji nieruchomości na nowo.

Wyłączność
Polecam
Dariusz Grenda
tel 5O6O57759

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
175 000, 00 PLN
Miejscowość
Lipa
Powierzchnia działki
5 300, 00 m2
Rodzaj działki
SIEDLISKOWA
Forma własności działki
AKT WŁASN. ZIEMI
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Dariusz Grenda