Połajewo - Połajewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN305246)
39 PLN/m2
58 900 PLN
powierzchnia
1500 m2

Działka budowlana w Połajewie

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Połajewie o powierzchni całkowitej 1500m2. Cisza i spokój, w pobilżu zabudowa domów jednordzinnych. 

Zdjęcia przykładowe z okolic  gminy Połajewo - dokładną lokalizację wskazujemy po szczegółym zapoznaniem się z dokumentacją tylko u nas w Biurze PGN Nieruchomości - ul. Czarnkowska  5 . Umawiaj się na spotkanie telefonicznie 61 3O7 99 99.

Uwaga - działka wg aktualnego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ma statut usługowej - w tym roku ma zmienić się MPZP i nieruchomość ma być działką pod zabudowę mieszkaniową 
Media w drodze: prąd i woda.

OKAZJA przez określony czas!!!Polecam i zapraszam na prezentację:
Dariusz Grenda
tel 5O6O57759

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
58 900, 00 PLN
Miejscowość
Połajewo
Powierzchnia działki
1 500, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
Dariusz Grenda