NINIKOWO
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN306068)
189 PLN/m2
139 000 PLN
powierzchnia
735 m2

Działka budowlana 3 km od morza

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 735 m2, położoną w Ninikowie, od strony Śliwna, w odległości 3 kilometrów od morza w Rewalu.
Działka objęta MPZP i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L

Przy działce w drodze jest sieć wodociągowa. Nieruchomość ma doprowadzoną energię elektryczną, są skrzynki a liczniki prądu. Wymagana jest budowa zbiorika bezodpływowego na nieczystości płynne (szambo). Działka nie jest ogrodzona. Dostęp do drogi publicznej. Dojazd drogą polną.
MPZP przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z terenami usług o uciążliwości zamykającej się w granicach terenu objętego ustaleniami, w tym drobnego handlu, gastronomii, usług hotelowych oraz innych form zagospodarowania terenu mogącego obsłużyć ruch turystyczny.
Wysokość zabudowy max. 10 m (parter z poddaszem użytkowym), do 40 % powierzchni zabudowy.

Masz pytania ? Zadzwoń na numer 505 200 200. Chętnie udzielę informacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
139 000 PLN
Miejscowość
NINIKOWO
Powierzchnia działki
735, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
Najbliższa plaża
1
Iwona Zacharczuk