pokoi4
powierzchnia120 m2
StandardDO ODŚWIEŻENIA
Słoneczne 2 poziomowe mieszkanie w centum miasta
Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 2 poziomowe położone w Kamieniu Pomorskim przy ul Szczecińskiej.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 603 700 800 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L
NIeruchomość składa się z części mieszkalnej o pow 83 m kw składającej się:
- kuchni z jadalnią ,
- 3 pokoi,
- salonu w wyjściem na słoneczny balkon
- łazienki
- korytarza.
Drugi poziom stanowi na dzień dzisiejszy niezagospodarowany strych z możliwością adaptacji pod cele mieszkaniowe.
Standard podstawowy, czynsz w kwocie około 900 zł do którego doliczamy jedynie energię elektryczną.
Zapraszam do oglądania.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.
MENU




























