REWAL
LOKAL na SPRZEDAŻ (symbol: PGN73729)
8 333 PLN/m2
650 000 PLN
powierzchnia
78 m2
Standard
BARDZO DOBRY

50 m od Morza Gastronomia i Nowe Możliwości Rewal

Oferujemy do sprzedaży działający lokal gastronomiczny, położony na parterze apartamentowca, 50 m od morza w Rewalu.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L
Przedmiotem tej ofert jest lokal gastronomiczny, jako wyodrębniony w budynku wielolokalowym, wraz z działką o powierzchni 176 m2.
Lokal usytuowany jest na parterze. Ma powierzchnię 48,49 m2. Ponadto do lokalu tego oferowana jest przylegająca działka, stanowiąca osobną własność, na której mieści się taras - w postaci ogrodu zimowego (powierzchnia 29,43 m2). Działka ta przylega do budynku apartamentowca, od strony ulicy, ma przeznaczenie handlowo-usługowe, co daje duże możliwości wykorzystania tej powierzchni do celów komercyjnych, lub urządzenia tam luksusowego apartamentu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
650 000, 00 PLN
Cena za m2
8 333, 33 PLN
Miejscowość
REWAL
Rodzaj lokalu użytkowego
GASTRONOMICZNY, HANDLOWO-USŁUGOWY
Typ lokalu/umiejscowienie
LOKAL W ZABUDOWIE, POWIERZCHNIA SPRZEDAŻY
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Piętro
parter
Forma własności
ODRĘBNA WŁASNOŚĆ
Pomieszczenia
Liczba pomieszczeń
3
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Media
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Osobne WC
Iwona Zacharczuk