ŚWINOUJŚCIE
LOKAL na WYNAJEM (symbol: PGN74699)
45 PLN/m2
4 500 PLN
powierzchnia
100 m2
Standard
BARDZO DOBRY

Świnoujście - lokal do wydzierżawienia

Przedmiotem tej oferty jest cesja umowy dzierżawy lokalu użytkowego - gabinetu luster w centrum Świnoujścia, oraz odsprzedaż pełnego wyposażenia.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Czynsz za dzierżawę wynosi 4500 zł miesięcznie (brutto). Opłaty do spółdzielni (w tym ogrzewanie i woda) 910 zł miesięcznie oraz ok 200 zł za prąd.
Cena za całe wyposażenie gabinetu - 100 000 zł brutto. Jednym z najdroższych elementów jest obrotowa bramka wejściowa z oprogramowaniem, która pozwala na ewidencjonowanie ilości klientów.
Powierzchnia całego lokalu wynosi 100 m2, sam gabinet ma 80 m2. Poza labiryntem, w lokalu mieści się mała recepcja - miejsce sprzedaży biletów oraz zaplecze socjalne z łazienką, aneksem kuchennym i miejscem odpoczynku.
Nieruchomość usytuowana centrum turystycznej części miasta.

Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, uzyskasz dzwoniąc na numer 505 200 200.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
4 500, 00 PLN
Cena za m2
45, 00 PLN
Miejscowość
ŚWINOUJŚCIE
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
INNY
Typ lokalu/umiejscowienie
LOKAL W ZABUDOWIE
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Piętro
parter
Forma własności
ODRĘBNA WŁASNOŚĆ
Pomieszczenia
Liczba pomieszczeń
3
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Media
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Czy właściciel mieszka w mieszkaniu
NIE
Czy dla palących
NIE
Osobne WC
Iwona Zacharczuk