DZIWNÓW
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN75073)
490 PLN/m2
550 000 PLN
powierzchnia
1122 m2

Działka w Dziwnowie z Wydanymi Warunkami Zabudowy

Przedmiotem oferty jest pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1122 m² z dogodnym dojazdem i z wydanymi warunkami zabudowy .

Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728 800 900
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura: P G N . P L

Działka budowlana położona jest w spokojne części Dziwnowa około 400 m od zejścia na plażę. Najbliższe otoczenie nieruchomości to domy jednorodzinne oraz domki letniskowe i pensjonaty .
Działka o powierzchni 1122 m² o regularnym kształcie z dostępem do drogi publicznej ma wydane warunki zabudowy i jest idealnym miejscem do zamieszkania i prowadzenia dochodowej działalności turystycznej. W tej chwili na działce można wybudować dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej i cztery domki rekreacyjne, ale istnieje możliwość zmiany i wybudowania obiektu pensjonatowego.

W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Cena do negocjacji - kontakt 728 800 900

$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$

Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
550 000, 00 PLN
Cena za m2
490, 20 PLN
Miejscowość
DZIWNÓW
Powierzchnia działki
1 122, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
Katarzyna Malitowska