Jaracz
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN75103)
13 PLN/m2
45 000 PLN
powierzchnia
3600 m2

Działka w Jaraczu z dojściem do rzeki Wełny

Obniżka ceny z 59000zł. Cena nie podlega negocjacji.


Jaracz w powiecie obornickim to miejscowość położona wśród łąk, lasów i rzek. Jedna z piękniejszych miejscowości na wypoczynek.
Z chęcią zamieszkiwana przez miłośników przyrody. My polecamy Państwu na sprzedaż działkę, która w ewidencji jest łąką. Jej dużym atutem mimo braku WZ jest położenie. Niecałe 4tyś m2 z jednej strony łączy się z lasem, a z drugiej  z rzeką Wełną. Idealne miejsce na wypoczynek.
 

Polecam serdecznie
Dariusz Grenda
tel 5O6O57759

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
45 000, 00 PLN
Cena za m2
12, 50 PLN
Miejscowość
Jaracz
Powierzchnia działki
3 600, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Źródło wody
STUDNIA
Wodomierz
Dariusz Grenda