Ważne dla Kupującego

Jeżeli poszukujecie Państwo wymarzonej nieruchomości nad morzem to dobrze trafiliście!

Nasza firma pomaga w zakupie różnego rodzaju nieruchomości takich jak: apartamenty nad morzem, domy na wsi oraz działki nad morzem.

Kupno nieruchomości jest jedną z najbardziej skomplikowanych, ryzykownych i kosztownych transakcji jakie przeprowadzamy. Bywa niezwykle czasochłonne i stresujące. Warto więc zastanowić się nad zatrudnieniem wyspecjalizowanej agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która ułatwi cały proces i uczyni go znacznie bezpieczniejszym. Nasze biura Nieruchomości Gryfice oraz Kamień Pomorski są do Państwa dyspozycji codziennie od 9 do 17.

Pracując na Państwa rzecz i w Państwa interesie przeprowadzimy przez kolejne etapy kupna: począwszy od zaprezentowania interesujących Państwa nieruchomości, a skończywszy na przekazaniu do nich kluczy.

Poinformujemy Państwa o wszystkich ofertach, które są aktualne i spełniają wskazane przez Państwa kryteria. Nie będą Państwo zatem marnować czasu i pieniędzy na niepotrzebne telefony i wyjazdy, aby tylko przekonać się, że to nie jest ta nieruchomość jaką szukacie.

Decydując się na nasze usługi korzystają Państwo z specjalistycznej wiedzy na temat lokalnego rynku, ocenimy zatem rzeczywistą wartość rynkową danej nieruchomości i upewnimy się, że nie zapłacą Państwo zbyt wiele za swój nowy dom nad morzem, mieszkanie, bądź działkę na wsi. Uchroni to Państwa przed popełnieniem kosztownej pomyłki. Mając na względzie Państwa dobro, pomożemy w negocjacjach, sprawdzeniu stanu prawnego oraz w uzgodnieniach dotyczących transakcji ze sprzedającym.

Nasza usługa pośrednictwa w kupnie to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa procesu kupna i wykluczenie możliwości nabycia nieruchomości z wadami prawnymi.

Będziemy także pomocni przy:

  • załatwianiu spraw formalnych w urzędach,
  • uzgadnianiu przez strony warunków i treści umowy przedwstępnej,
  • kompletowaniu dokumentów niezbędnych do sporządzenia aktu notarialnego.

Powodzenie przedsięwzięcia jakim jest korzystne i bezpieczne kupno nieruchomości nad morzem zależy od współpracy pośrednika w obrocie nieruchomościami z klientem. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na pewne istotne aspekty:

  • warto oglądać różne nieruchomości, nawet te odbiegające cenowo od naszych oczekiwań;
  • złożone na piśmie oświadczenie woli o chęci zakupu nieruchomości, uwzględniające proponowaną przez nas cenę i warunki zapłaty;
  • jeżeli zapada decyzja o zakupie należy jak najszybciej powiadomić pośrednika;
  • z chwilą podpisania umowy przedwstępnej oferta zostaje zablokowana;
  • przed podpisaniem umowy należy: ustalić jakie elementy wyposażenia domu/mieszkania obejmuje cena zakupu; zostanie to uwzględnione w protokole uzgodnień; dokładnie obejrzeć dom/mieszkanie, zapoznać się z granicami działki;
  • ważne jest aby pamiętać o kosztach nabycia: prowizji agencji, podatku od czynności cywilno-prawnych, opłacie notarialnej i sądowej.

Wybierając nas, wybieracie Państwo renomowaną firmę, którą cechuje wysoka jakość obsługi i dbałość o pełne bezpieczeństwo Klienta!