Ważne dla Sprzedającego

Jeżeli planują Państwo sprzedać swoje apartamenty nad morzem, domy na wsi, działki, hotele lub pensjonaty nad morzem, to zapewne zastanawiają się, czy zrealizować to samodzielnie, czy też powierzyć sprzedaż wyspecjalizowanej firmie. Większość osób decyduje się na skorzystanie z pomocy pośrednika. Dlaczego?

Sprzedaż nieruchomości jest bardziej skomplikowana niż sprzedaż np. samochodu. Pociąga za sobą daleko idące konsekwencje prawne i finansowe. Duża wartość Państwa nieruchomości nie powinna być poddawana w procesie sprzedaży metodzie prób i błędów. Aby tego uniknąć warto skorzystać z usług pośrednika. Decydując się na usługi naszej agencji korzystają Państwo z specjalistycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości nad morzem. Sprawnie poruszamy się wśród przepisów i zagadnień prawnych dotyczących nieruchomości. Dla wygody naszych Klientów powstał nowy oddział naszego biura – Nieruchomości Gryfice (za Sądem Rejonowym).

Korzystając z naszych usług, będą Państwo przede wszystkim odciążeni od wielu żmudnych czynności, które chcąc czy nie chcąc, należy wykonać przed dokonaniem transakcji sprzedaży.

Biuro bierze na siebie wszystkie koszta związane z reklamą i marketingiem Państwa nieruchomości.

Na barkach agencji nieruchomości nad morzem spoczywa także obowiązek kontaktów z potencjalnymi kontrahentami i ich wstępnej selekcji min. pod względem ich wiarygodności i zdolności kredytowej. Uchroni to Państwa przed uciążliwymi wizytami i telefonami osób, które tak naprawdę nie są zainteresowane kupnem nieruchomości.

Pomożemy Państwu w odpowiedniej ekspozycji nieruchomości. Doradzimy co i jak należy zrobić oraz co wyeksponować w nieruchomości aby była atrakcyjna dla potencjalnych nabywców. Pomożemy przygotować każdą nieruchomość do sprzedaży. Znając oczekiwania nabywców wiemy na jakie elementy zwracają uwagę i jakie mogą ich zniechęcać do kupna.

Biuro będzie pomocne także przy:

  • załatwianiu spraw formalnych w urzędach,
  • uzgadnianiu przez strony warunków oraz treści umowy przedwstępnej i ostatecznej,
  • kompletowaniu dokumentów niezbędnych do sporządzenia aktu notarialnego,
  • prawidłowym przekazaniu nieruchomości.

Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, pozwalają zapewnić wysoki poziom usług, a Państwo będą mogli czuć się bezpiecznie na każdym etapie obsługi.

Dodatkowo, bezpieczeństwo wzmacnia polisa ubezpieczeniowa OC w związku z wykonywanym zawodem.

W dzisiejszych czasach podstawą sprzedaży jest skuteczna i szeroka reklama zwłaszcza Internetowa. Nasza firma stawia szczególny nacisk na tą formę marketingu. Praktycznie pod każdą frazą dotyczącą kurortów nadmorskich jesteśmy w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwań Google.pl. Państwa oferty są widoczne we wszystkich znanych portalach związanych z tematyką rynku nieruchomości dostępnych w Internecie. Ze względu na możliwość dysponowania wieloma narzędziami reklamy promujemy Państwa oferty w kilkudziesięciu portalach związanych ściśle z naszą branżą, umieszczamy Wasze oferty w prasie o tej tematyce, jak także stosujemy reklamę wizualną bezpośrednio na sprzedawanej nieruchomości. Możecie mieć Państwo pewność, że oferta będzie na rynku widoczna.

W Internecie możecie nas wyszukać Państwo w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki Google po takich frazach jak: nieruchomości nad morzem, nieruchomości Gryfice, mieszkania Gryfice, mieszkania nad morzem, domy nad morzem, domy na wsi, działki nad morzem, nieruchomości Trzebiatów, pensjonaty nad morzem.

Jeżeli sprzedaż nieruchomości nad morzem to wyłącznie za pośrednictwem Pomorskiej Giełdy Nieruchomości