KAMIEŃ POMORSKI OKOLICA
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ (symbol: PGN304698)
19 PLN/m2
186 000 PLN
powierzchnia
9600 m2

Działka z rzeką i starodrzewem - 20 kilometrów drogi od morza

Oferujemy Państwu działkę budowlaną graniczącą z rzeką i starodrzewem na wsi w ładnej okolicy - 10 kilometrów do kamienia Pomorskiego i 20 kilometrów do Dziwnowa,
Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 697 580 517.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L
Nieruchomość znajduje się w pasie nadmorskim, w rejonie łąk i lasów, tylko 14 km. do Kamienia Pomorskiego i 24 km. do Dziwnowa..
Powierzchnia działki wynosi 9600 m2.  Na części działki znajdują się nasadzenia:  starodrzew i krzewy. Nieruchomość graniczy bezpośrednio z rzeką.
Istnieje możliwość podziału nieruchomości na kilka mniejszych działek. W chwili obecnej nieruchomość posiada warunki na zabudowę jednorodzinną: 2 domy: do 15% pow. działki i wysokość: do 9 m.
Wjazd na nieruchomość z drogi asfaltowej. Media przy działce: prąd, woda.
W pobliżu: kościół, sklep, ośrodek zdrowia.
W sprawie szczegółów dotyczących powyższej oferty - proszę dzwonić: 697 580 517.
$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
186 000, 00 PLN
Miejscowość
KAMIEŃ POMORSKI OKOLICA
Powierzchnia działki
9 600, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
Edyta Mroczkowska