Zespół

Oddział Gryfice

Pośrednik-Licencjonowany Wiesława

Pośrednik-Licencjonowany Wiesława
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji państwowej 17109

tel.: 603 800 700
biuro@pgn.pl

Bożena Rudnicka

Bożena Rudnicka
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 735 800 900
b.rudnicka@pgn.pl

Lena Kamińska

Lena Kamińska
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 508 800 300
lena@pgn.pl

Przemysław Rudnicki

Przemysław Rudnicki
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 736 800 900
przemek@pgn.pl

Oddział Kamień Pomorski

Pośrednik-Licencjonowany Damian

Pośrednik-Licencjonowany Damian
Właściciel / Pośrednik nr licencji państwowej 7212

tel.: 603 700 800
damian@pgn.pl

Tomasz Majka

Tomasz Majka
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 533 053 053
tomek@pgn.pl

Piotr Godzwon

Piotr Godzwon
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 727 700 800
piotr@pgn.pl

Katarzyna Malitowska

Katarzyna Malitowska
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 728 800 900
katarzyna@pgn.pl

Patryk Wołkowiecki

Patryk Wołkowiecki

tel.: 794 337 251
patryk@pgn.pl

Oddział Pobierowo

Iwona Zacharczuk

Iwona Zacharczuk
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 505 200 200
iwona@pgn.pl